Bergambacht, maart 2018.

Beste tennisvriend(in),

Bij deze de lijst van bardiensten. We hebben geprobeerd om zo veel mogelijk met ieders wensen rekening te houden.

Als je op die dag verhinderd bent is het de bedoeling dat je zelf voor een vervanger zorgt door middel van ruilen of door contact op te nemen met de invallers die tegen betaling je bardienst zouden kunnen overnemen (zie boven aan de lijst). Geef wijzigingen door aan Jolanda 0182-351280 of Pleun 0182-353465 en verander het indien mogelijk op de lijst in het clubhuis.

De leden die door weersomstandigheden niet de bardienst hebben kunnen draaien hebben kans dat ze op een later tijdstip nog gebeld worden.

Na afloop van je dienst voorraad in de koelkasten aanvullen, schoonmaken, vaatwasser vullen en aanzetten, verlichting uit en deuren afsluiten.

Je bent op de geplande datum verantwoordelijk voor je dienst en het is dus niet de bedoeling dat je zelf op de baan staat. (voor niet nakomen van je bardienst €35,= boete.)

DE PROCEDURE sleutels:

Sleutels worden bezorgd bij leden in Bergambacht, de andere leden van buiten Bergambacht kunnen de sleutels ophalen bij Pleun van Buren aan de Wethouder van den Bergplein 8. Na afloop van elke bardienst de sleutels weer bij Pleun door de brievenbus gooien.

Met vriendelijke groet en prettige bardienst gewenst,

De barcommissie.

Rita van Buren, Pleun van Buren, Mark van Buren, Jolanda Treure, Jan Koning.

Barrooster 2018

Tegen vergoeding

 

Lida de Jong

 

overname bardienst

 

Jan Koning

 
     

Pam Rombout

 
     

Lucas Mulder

 
     

Jelle Hordijk

 
     

Melvin Treure

 
         

DAG

DATUM

TIJD

NAAM

 

zaterdag

31-mrt

 

barcommissie

Opening banen + afhalen pasjes

zondag

1-apr

 

geen bardienst

1ste paasdag

         

Maandag

2-apr

 

geen bardienst

2de paasdag

Dinsdag

3-apr

20.00-23.00

Grietje Walraet

Racket + DAC

Woensdag

4-apr

20.00-23.00

Ina v/d Berg

 

Donderdag

5-apr

20.00-23.00

Arjan Bezemer

 

Vrijdag

6-apr

20.00-23.00

Rene ter Braak

KNLTB competitie

Zaterdag

7-apr

     

Zondag

8-apr

10.30-14.30

Françoise Dechesne

Jeugdcompetitie

         

Maandag

9-apr

20.00-23.00

Frans Spee

 

Dinsdag

10-apr

20.00-23.00

Annemarie den Ouden

Racket + DAC

Woensdag

11-apr

20.00-23.00

Henk-Peter Bezemer

 

Donderdag

12-apr

20.00-23.00

Wim de Boom

 

Vrijdag

13-apr

20.00-23.00

Kees van Meijeren

KNLTB competitie

Zaterdag

14-apr

     

Zondag

15-apr

10.30-14.30

Annemieke Elmendorp

ROZEC

         

Maandag

16-apr

20.00-23.00

Robert Spee

 

Dinsdag

17-apr

20.00-23.00

Agnes Blom

Racket + DAC

Woensdag

18-apr

20.00-23.00

Marleen Kool

 

Donderdag

19-apr

20.00-23.00

Marcel v/d Ent

 

Vrijdag

20-apr

20.00-23.00

Joost Ooms

KNLTB competitie

Zaterdag

21-apr

     

Zondag

22-apr

10.30-14.30

Peter de Groot

Jeugdcompetitie

         

Maandag

23-apr

20.00-23.00

Robert Spee

 

Dinsdag

24-apr

20.00-23.00

Tiny v Bergen-Bravenboer

Racket + DAC

Woensdag

25-apr

20.00-23.00

Jorrit Neijenhuizen

 

Donderdag

26-apr

20.00-23.00

Elwin Grube

 

Vrijdag

27-apr

 

geen bardienst

Koningsdag

Zaterdag

28-apr

     

Zondag

29-apr

10.30-14.30

Tineke Hordijk

ROZEC

         

Maandag

30-apr

20.00-23.00

Bert Broere

 

Dinsdag

1-mei

20.00-23.00

Bettina Fuhrmann

Racket + DAC

Woensdag

2-mei

20.00-23.00

Cees Bol

 

Donderdag

3-mei

20.00-23.00

Hans Kleijnendorst

 

Vrijdag

4-mei

20.00-23.00

Johan de Jong

 

Zaterdag

5-mei

     

Zondag

6-mei

10.30-14.30

Lucas Mulder

ROZEC

         

Maandag

7-mei

20.00-23.00

Frank Hendriks

 

Dinsdag

8-mei

20.00-23.00

Tiny v Bergen-Bravenboer

Racket + DAC

Woensdag

9-mei

20.00-23.00

Hans ter Reegen

 

Donderdag

10-mei

 

geen bardienst

Hemelvaartsdag

Vrijdag

11-mei

20.00-23.00

Pam Rombout

KNLTB competitie

Zaterdag

12-mei

     

Zondag

13-mei

10.30-14.30

Laura Barendregt

Jeugdcompetitie

         

Maandag

14-mei

20.00-23.00

Cees Smits

 

Dinsdag

15-mei

20.00-23.00

Corrie v Herk

Racket + DAC

Woensdag

16-mei

20.00-23.00

Damy Straver

 

Donderdag

17-mei

20.00-23.00

Mark Scholte

 

Vrijdag

18-mei

20.00-23.00

Elles Teeuwen

KNLTB competitie

Zaterdag

19-mei

     

Zondag

20-mei

09.30-13.00

Tineke Hordijk

Ouder-kind toernooi

   

09.30-13.00

Marieke Hordijk

 
   

13.00-16.30

Piet de Langen

 
   

13.00-16.30

Simon Brandse

 
   

16.30-20.00

Linda Kleijnendorst

 
   

16.30-20.00

Rene Kleijnendorst

 
         

Maandag

21-mei

 

geen bardienst

2de pinksterdag

Dinsdag

22-mei

20.00-23.00

Bettine Fuhrmann

Racket + DAC

Woensdag

23-mei

20.00-23.00

Vincent v/d Waal

 

Donderdag

24-mei

18.00-21.00

Peter Hordijk

Clubkampioenschappen

   

18.00-21.00

Jelle Hordijk

 
   

20.30-23.30

Kees v/d Hee

 
   

20.30-23.30

Wim van Schaik

 

Vrijdag

25-mei

20.00-23.00

Marcel Verschoor

KNLTB competitie

         

Zaterdag

26-mei

09.30-13.00

Stella Limpens

Clubkampioenschappen

   

09.30-13.00

Chantal Boer

 
   

13.00-16.30

Myrna v Vliet

 
   

13.00-16.30

Laura Barendregt

 
   

16.30-20.00

Alex Hak

 
   

16.30-20.00

Leendert Groenewegen

 
   

20.00-23.00

Edwin van Schaik

 
   

20.00-23.00

Manon van Schaik

 

Zondag

27-mei

09.30-13.00

Esther Bezemer

Clubkampioenschappen

   

09.30-13.00

Rody Bezemer

 
   

13.00-16.30

Kees Roosendaal

 
   

13.00-16.30

Marianne Roosendaal

 
   

13.00-16.30

Bram Roosendaal

 
   

16.30-20.00

Lisanne Bezemer

 
   

16.30-20.00

Colette Teeuwen

 

         

Maandag

28-mei

20.00-23.00

Natasja Stuy

 

Dinsdag

29-mei

20.00-23.00

Elly v/d Ent

Racket + DAC

Woensdag

30-mei

20.00-23.00

Max Bakker

 

Donderdag

31-mei

20.00-23.00

Willem-Jan Bargendregt

 

Vrijdag

1-jun

20.00-23.00

Rene ter Braak

KNLTB competitie

Zaterdag

2-jun

     

Zondag

3-jun

10.30-14.30

Irma Rink

Jeugdcompetitie

         

Maandag

4-jun

20.00-23.00

Nienke v Elst

 

Dinsdag

5-jun

20.00-23.00

Grietje Walraet

Racket + DAC

Woensdag

6-jun

20.00-23.00

ingeborg de Jong

 

Donderdag

7-jun

20.00-23.00

Kees Kersbergen

 

Vrijdag

8-jun

20.00-23.00

Jacqueline v nieuwkasteele

 

Zaterdag

9-jun

13.30- 16.30

Carola Koppe

Drie dorpen toernooi

     

Laura de Haan

 
   

16.30-19.30

Irma Rink

 
     

Gerhard Bril

 
   

19.30-23.00

Noelle van Eijk

 

Zondag

10-jun

10.30-14.30

Françoise Dechesne

ROZEC

         

Maandag

11-jun

20.00-23.00

Corrie Blitterswijk

 

Dinsdag

12-jun

20.00-23.00

Corrie v Herk

Racket + DAC

Woensdag

13-jun

20.00-23.00

Henk de Kluiver

 

Donderdag

14-jun

20.00-23.00

Marcel v/d Ent

 

Vrijdag

15-jun

20.00-23.00

Gertjan den Ouden

 

Zaterdag

16-jun

     

Zondag

17-jun

     
         

Maandag

18-jun

20.00-23.00

Frank Mone

 

Dinsdag

19-jun

20.00-23.00

Annemarie den Ouden

Racket + DAC

Woensdag

20-jun

20.00-23.00

Rene Mooij

 

Donderdag

21-jun

20.00-23.00

Rieneke Ooms

 
         

Vrijdag

22-jun

20.00-23.00

Ton Sterrenburg

Sponsortoernooi

Zaterdag

23-jun

 

nader te bepalen

Open-toernooi

Zondag

24-jun

 

nader te bepalen

Open-toernooi

         

Maandag

25-jun

18.00-21.00

Vincent v/d Waal

Oopen-toernooi

   

20.30-23.30

Ton Treure

 
   

20.30-23.00

Melvin Treure

 

Dinsdag

26-jun

18.00-21.00

Simon Brandse

Open-toernooi

   

20.30-23.30

Astrid van Schaik

 
   

20.30-23.30

Gerhard Bril

 

Woensdag

27-jun

18.00-21.00

Myrna van Vliet

Open-toernooi

   

20.30-23.30

Ton Treure

 
   

20.30-23.30

Melvin Treure

 
         

Donderdag

28-jun

18.00-21.00

Elwin Grubbe

Open-toernooi

   

20.30-23.30

Robert Hordijk

 
   

20.30-23.30

Dennis Hordijk

 

Vrijdag

29-jun

18.00-23.30

Manon van Schaik

Open-toernooi

   

20.30-23.30

Wim van Schaik

 
   

20.30-23.30

Edwin van Schaik

 

Zaterdag

30-jun

09.30-13.00

Annemieke Elmendorp

Open-toernooi

   

13.00-16.30

Alice de Boer

 
   

13.00-16.30

Noëlle van Eijk

 
   

16.30-20.00

Alex Hak

 
   

16.30-20.00

Leendert Groenewegen

 
   

20.00-23.00

Kees v/d Hee

 
   

20.00-23.00

Willem Jan Barendregt

 

Zondag

1-jul

09.30-13.00

Ernst v/d Vlist

Finales open-toernooi

   

09.30-13.00

Mariëlle v/d Vlist

 
   

13.00-16.30

Kees Roosendaal

 
   

13.00-16.30

Bram Roosendaal

 
   

16.30-20.00

Joost Ooms

 
   

16.30-20.00

Jos v Haaren

 
         

Maandag

2-jul

20.00-23.00

Bert Broere

 

Dinsdag

3-jul

20.00-23.00

Jacqueline v Nieuwkasteele

 

Woensdag

4-jul

20.00-23.00

Cees Bol

 

Donderdag

5-jul

20.00-23.00

Roy Pons

 

Vrijdag

6-jul

20.00-23.00

Aren Trouwborst

 

Zaterdag

7-jul

     

Zondag

8-jul

10.30-14.30

Loes Boer

ROZEC

         

Maandag

9-jul

20.00-23.00

Marjolein Smits

 

Dinsdag

10-jul

20.00-23.00

Erik Timmermans

 

Woensdag

11-jul

20.00-23.00

Edwin den Ouden

 

Donderdag

12-jul

20.00-23.00

Wim de Boom

 

Vrijdag

13-jul

20.00-23.00

Bert Verkerk

 

Zaterdag

14-jul

     

Zondag

15-jul

10.30-14.30

Chantal Potuyt

ROZEC

         

Maandag

16-jul

20.00-23.00

Danielle Pons

 

Dinsdag

17-jul

20.00-23.00

Glen Versteeg

 

Woensdag

18-jul

20.00-23.00

Freek Stout

 

Donderdag

19-jul

20.00-23.00

Hans Kleijnendorst

 

Vrijdag

20-jul

20.00-23.00

Gertjan den Ouden

 

Zaterdag

21-jul

     

Zondag

22-jul

10.30-14.30

Agnes Blom

ROZEC

         

Maandag

23-jul

20.00-23.00

Bart Spel

 

Dinsdag

24-jul

20.00-23.00

Cornel Zeltenrijch

 

Woensdag

25-jul

20.00-23.00

Corne Zuiderdijn

 

Donderdag

26-jul

20.00-23.00

Luke Kleijnendorst

 

Vrijdag

27-jul

20.00-23.00

Aren Trouwborst

 

Zaterdag

28-jul

09.30-13.00

Loes Boer

Veteranenweekend

   

13.00-16.30

Carola Koppe

 
   

16.30-20.00

Anne Stijsiger

 

Zondag

29-jul

09.30-13.00

Remy Mooibroek

Veteranenweekend

   

13.00-16.30

Remy Mooibroek

 
   

16.30-20.00

Frido v/d Mark

 
         

Maandag

30-jul

20.00-23.00

 

Bouwvak

Dinsdag

31-jul

20.00-23.00

   

Woensdag

1-aug

20.00-23.00

   

Donderdag

2-aug

20.00-23.00

Elles Teeuwen

 

Vrijdag

3-aug

20.00-23.00

   

Zaterdag

4-aug

     

Zondag

5-aug

     
         

Maandag

6-aug

20.00-23.00

Frido v/d Mark

bouwvak

Dinsdag

7-aug

20.00-23.00

   

Woensdag

8-aug

20.00-23.00

   

Donderdag

9-aug

20.00-23.00

Bernard Zom

 

Vrijdag

10-aug

20.00-23.00

Bert Verkerk

 

Zaterdag

11-aug

     

Zondag

12-aug

10.30-14.30

Lucas Mulder

ROZEC

         

Maandag

13-aug

20.00-23.00

Rene Mooij

bouwvak

Dinsdag

14-aug

20.00-23.00

   

Woensdag

15-aug

20.00-23.00

   

Donderdag

16-aug

20.00-23.00

Corne Zuiderduin

 

Vrijdag

17-aug

20.00-23.00

Johan de Jong

 

Zaterdag

18-aug

     

Zondag

19-aug

     
         

Maandag

20-aug

20.00-23.00

Corrie v Blitterwijk

 

Dinsdag

21-aug

20.00-23.00

Ina v/d Berg

Racket + DAC

Woensdag

22-aug

20.00-23.00

Henk de Kluiver

 

Donderdag

23-aug

20.00-23.00

Arjan Bezemer

 

Vrijdag

24-aug

20.00-23.00

Ton Sterrenburg

 

Zaterdag

25-aug

     

Zondag

26-aug

10.30-14.30

Cornel Zeltenrijch

ROZEC

         

Maandag

27-aug

20.00-23.00

Nienke v Elst

 

Dinsdag

28-aug

20.00-23.00

Derk v Herk

Racket + DAC

Woensdag

29-aug

20.00-23.00

Henk Peter Bezemer

 

Donderdag

30-aug

20.00-23.00

Piet de Langen

 

Vrijdag

31-aug

20.00-23.00

Gertjan den Ouden

 
         

Zaterdag

1-sep

     

Zondag

2-sep

     
         

Maandag

3-sep

20.00-23.00

Ina Spee

 

Dinsdag

4-sep

20.00-23.00

Elly v/d Ent

 

Woensdag

5-sep

20.00-23.00

Marleen Kool

 

Donderdag

6-sep

20.00-23.00

Mark Scholte

 

Vrijdag

7-sep

20.00-23.00

Laura den Haan

Ballenavond (Men Only)

     

en Commissie

 

Zaterdag

8-sep

     

Zondag

9-sep

10.30-14.30

Mary Verschoor

ROZEC

         

Maandag

10-sep

20.00-23.00

Frans Spee

 

Dinsdag

11-sep

20.00-23.00

Derk v Herk

Racket + DAC

Woensdag

12-sep

20.00-23.00

Jorrit Neijenhuizen

 

Donderdag

13-sep

18.00-21.00

Peter Hordijk

Clubkampioenschappen

   

18.00-21.00

Jelle Hordijk

 
   

20.30-23.30

Robert Hordijk

 
   

20.30-23.30

Dennis Hordijk

 

Vrijdag

14-sep

20.00-23.00

Kees v Meijeren

KNLTB competitie

         

Zaterdag

15-sep

09.30-13.00

Stella Limpens

Clubkampioenschappen

   

09.30-13.00

Chantal Boer

 
   

13.00-16.30

Alice de Boer

 
   

13.00-16.30

Linda Kleijnendorst

 
   

16.30-20.00

Rene Kleijnendorst

 
   

16.30-20.00

Luke Kleijnendorst

 
   

20.00-23.00

Ton v/d Coevering

 
   

20.00-23.00

Yolanda v/d Coevering

 

Zondag

16-sep

09.30-13.00

Ernst v/d Vlist

Clubkampioenschappen

   

09.30-13.00

Mariëlle v/d Vlist

 
   

13.00-16.30

Esther Bezemer

 
   

13.00-16.30

Rody Bezemer

 
   

13.00-16.30

Maxime v/d Ent

 
   

16.30-20.00

Lisanne Bezemer

 
   

16.30-20.00

Colette Teeuwen

 
         

Maandag

17-sep

20.00-23.00

Frank Hendriks

 

Dinsdag

18-sep

20.00-23.00

Jacqueline v Nieuwkasteele

Racket + DAC

Woensdag

19-sep

20.00-23.00

Damy Straver

 

Donderdag

20-sep

20.00-23.00

Inge Kersbergen

 

Vrijdag

21-sep

20.00-23.00

Pam Rombout

KNLTB competitie

Zaterdag

22-sep

   

KNLTB competitie

Zondag

23-sep

10.30-14.30

Mary Verschoor

ROZEC

         

Maandag

24-sep

20.00-23.00

Hans ter Reegen

 

Dinsdag

25-sep

20.00-23.00

Astrid v Schaik

Racket + DAC

Woensdag

26-sep

20.00-23.00

Anne Stijsiger

 

Donderdag

27-sep

20.00-23.00

Rieneke Ooms

 

Vrijdag

28-sep

20.00-23.00

Bernard Zom

KNLTB competitie

Zaterdag

29-sep

   

KNLTB competitie

Zondag

30-sep

10.30-14.30

Peter de Groot

ROZEC

         

Maandag

1-okt

20.00-23.00

Ina Spee

 

Dinsdag

2-okt

20.00-23.00

Robbert Pors

Racket + DAC

Woensdag

3-okt

20.00-23.00

Bart Spel

 

Donderdag

4-okt

20.00-23.00

Kees Kersbergen

 

Vrijdag

5-okt

20.00-23.00

Max Bakker

KNLTB competitie

Zaterdag

6-okt

   

KNLTB competitie

Zondag

7-okt

10.30-14.30

Nel Ritskes

ROZEC

         

Maandag

8-okt

20.00-23.00

Cees Smits

 

Dinsdag

9-okt

20.00-23.00

Roy Pons

Racket + DAC

Woensdag

10-okt

20.00-23.00

Frank Mone

 

Donderdag

11-okt

20.00-23.00

Edwin den Ouden

 

Vrijdag

12-okt

20.00-23.00

Marcel Verschoor

KNLTB competitie

Zaterdag

13-okt

   

KNLTB competitie

Zondag

14-okt

10.30-14.30

Marieke Hordijk

ROZEC

         

Maandag

15-okt

20.00-23.00

Natsja Stuy

 

Dinsdag

16-okt

20.00-23.00

Robert Pors

LAATSTE DAC

Woensdag

17-okt

20.00-23.00

Ingeborg de Jong

 

Donderdag

18-okt

20.00-23.00

Freek Stout

 

Vrijdag

19-okt

20.00-23.00

Jos v Haaren

KNLTB competitie

Zaterdag

20-okt

   

KNLTB competitie

Zondag

21-okt

10.30-14.30

Nel Ritskes

ROZEC

         

Maandag

22-okt

20.00-23.00

Danielle Pons

 

Dinsdag

23-okt

20.00-23.00

Erik Timmermans

 

Woensdag

24-okt

20.00-23.00

Chantal Potuyt

 

Donderdag

25-okt

20.00-23.00

Glen Versteeg

 

Vrijdag

26-okt

20.00-23.00

Inge Kersbergen

KNLTB competitie

Zaterdag

27-okt

   

KNLTB competitie

       

25 jarig Jubileum Rozec -

Zondag

28-okt

   

Afsluitdag

         

Maandag

29-okt

20.00-23.00

   

Dinsdag

30-okt

20.00-23.00

   

Woensdag

31-okt

20.00-23.00

   

Donderdag

1-nov

20.00-23.00

   

Vrijdag

2-nov

20.00-23.00

   

Zaterdag

3-nov

     

Zondag

4-nov

     
         

Maandag

5-nov

20.00-23.00

   

Dinsdag

6-nov

20.00-23.00

   

Woensdag

7-nov

20.00-23.00

   

Donderdag

8-nov

20.00-23.00

   

Vrijdag

9-nov

20.00-23.00

   

Zaterdag

10-nov

     

Zondag

11-nov

   

Snert toernooi