activiteit

De activiteitenkalender van 2022 kunt u hier downloaden.

 

 

Agenda TC Bergambacht  Periode 1 maart t/m 31 december 2022

Voor wijzigingen / aanvullingen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

Voor  tennislessen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

1)        voor juiste baanbezetting (en (on)mogelijkheden voor recreatief tennis), zie het speelschema op de website.

2)        programma en baanindeling KNLTB-competitie wordt vermeld op het mededelingenbord.

3)        het Rozec speelschema wordt  vermeld op den website en het mededelingenbord op ons park.

4)        op maandag, dinsdag en vrijdag wordt er tennisles gegeven voor exacte tijden en wanneer zie mededelingenbord en de website

*     inhaaldagen vrijdagavondcompetitie; 6 mei, 26 mei  en 17 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zaterdagcompetitie;  7 mei,  26 mei en 4 juni -  najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zondagcompetitie; 1 mei, 8 mei, 15 mei, 26 mei, 6 juni en 19 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

5)           data najaarscompetitie onder voorbehoud

datum

dag

tijd

activiteit

o.l.v.

6-mrt

zondag

10.00-13.00 u.

Competitietrainingen

Tennisschool Luc Tigu

13-mrt

zondag

10.00-13.00 u.

Competitietrainingen

Tennisschool Luc Tigu

16-mrt

woensdag

09.00-13.00 u.

Schooltennis

Colette Teeuwen

20-mrt

zondag

10.00-13.00 u.

Competitietrainingen

Tennisschool Luc Tigu

26-mrt

zaterdag

13.00-16.00 u.

Seizoensopening banen  Tennisclinic voor de jeugd

Afhalen nieuwe pasjes + captains competitie

Openhuis voor leden, nieuwe leden en inwoners Bergambacht

Bestuur / jeugdcommissie

27-mrt

zondag

10.00-13.00 u.

Competitietrainingen

Tennisschool Luc Tigu

28-mrt

maandag 

4)

Tennislessen

Tennisschool Luc Tigu

29-mrt

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

   

4)

Tennislessen

Tennisschool Luc Tigu

31-mrt

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

1-apr

vrijdag

19.00 - 23.00 .

KNLTB-vrijdagavondcompetitie 2)

Petra Visser

   

4)

Tennislessen

Tennisschool Luc Tigu

3-apr

zondag 

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

5-apr

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 2/4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

7-apr

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

8-apr

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2) 

Petra Visser

9-apr

zaterdag

13.30-

KNLTB competitie voor senioren. 2)

Petra Visser

10-apr

zondag

09.00-         u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)

Jeugdcommissie

12-apr

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 2/4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

14-apr

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

15-apr

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2) 

Petra Visser

16-apr

zaterdag

     

17-apr

zondag  Pasen

10.00-14.00 u.

Rozec. 1)3)

ROZEC-commissie

18-apr

maandag  Pasen

09.00-         u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)

Jeugdcommissie

19-apr

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 2/4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

21-apr

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

22-apr

vrijdag 

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2) 

Petra Visser

23-apr

zaterdag 

13.30-         u.

KNLTB competitie voor senioren. 2)

Petra Visser

24-apr

zondag

13.00 -        u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)

Jeugdcommissie

26-apr

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 2/4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

28-apr

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

29-apr

vrijdag 

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2) 

Petra Visser

30-apr

zaterdag

     

Agenda TC Bergambacht  Periode 1 maart t/m 31 december 2022

Voor wijzigingen / aanvullingen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

Voor  tennislessen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

1)        voor juiste baanbezetting (en (on)mogelijkheden voor recreatief tennis), zie het speelschema op de website.

2)        programma en baanindeling KNLTB-competitie wordt vermeld op het mededelingenbord.

3)        het Rozec speelschema wordt  vermeld op den website en het mededelingenbord op ons park.

4)        op maandag, dinsdag en vrijdag wordt er tennisles gegeven voor exacte tijden en wanneer zie mededelingenbord en de website

*     inhaaldagen vrijdagavondcompetitie; 6 mei, 26 mei  en 17 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zaterdagcompetitie;  7 mei,  26 mei en 4 juni -  najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zondagcompetitie; 1 mei, 8 mei, 15 mei, 26 mei, 6 juni en 19 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

5)           data najaarscompetitie onder voorbehoud

datum

dag

tijd

activiteit

o.l.v.

1-mei

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00-16.00 u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)

Jeugdcommissie

3-mei

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 2/4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

5-mei

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

6-mei

vrijdag

     

7-mei

zaterdag

     

8-mei

zondag  -  MOEDERDAG

     

10-mei

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 2/4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

12-mei

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

13-mei

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2) 

Petra Visser

14-mei

zaterdag

     

15-mei

zondag

09.00-         u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)

Jeugdcommissie

17-mei

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 2/4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

19-mei

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

20-mei

vrijdag 

19.00-23.00 u.

KNLTB vrijdagavondcompetitie. 2)

Petra Visser

21-mei

zaterdag

13.30 -

KNLB zaterdagmiddagcompetitie. 2)

Petra Visser

   

16.00 -

Ladies Night

Hennie Talmon

22-mei

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00 - 16.00  u

KNLTB jeugdcompetitie 2)

Jeugdcommissie

24-mei

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 2/4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

26-mei

donderdag Hemelvaartsdag

     

27-mei

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2)

Petra Visser

28-mei

zaterdag

     

29-mei

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00-16.00 u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)

Jeugdcommissie

31-mei

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

Agenda TC Bergambacht  Periode 1 maart t/m 31 december 2022

Voor wijzigingen / aanvullingen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

Voor  tennislessen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

1)        voor juiste baanbezetting (en (on)mogelijkheden voor recreatief tennis), zie het speelschema op de website.

2)        programma en baanindeling KNLTB-competitie wordt vermeld op het mededelingenbord.

3)        het Rozec speelschema wordt  vermeld op den website en het mededelingenbord op ons park.

4)        op maandag, dinsdag en vrijdag wordt er tennisles gegeven voor exacte tijden en wanneer zie mededelingenbord en de website

*     inhaaldagen vrijdagavondcompetitie; 6 mei, 26 mei  en 17 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zaterdagcompetitie;  7 mei,  26 mei en 4 juni -  najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zondagcompetitie; 1 mei, 8 mei, 15 mei, 26 mei, 6 juni en 19 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

5)           data najaarscompetitie onder voorbehoud

datum

dag

tijd

activiteit

o.l.v.

2-jun

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

3-jun

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB vrijdagavondcompetitie. 2)

Petra Visser

4-jun

zaterdag

     

5-jun

zondag Pinksteren

     

6-jun

maandag Pinksteren

09.00-         u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)

Jeugdcommissie

7-jun

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.30-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

9-jun

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

10-jun

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB vrijdagavondcompetitie. 2)

Petra Visser

11-jun

zaterdag

     

12-jun

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

14-jun

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

16-jun

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

17-jun

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB vrijdagavondcompetitie. 2)

Petra Visser

18-jun

zaterdag

n.o.t.k.

Ouder / kind toernooi

Jeugdcompetitie

19-jun

zondag Vaderdag

     

21-jun

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

23-jun

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

24-jun

vrijdag

15.00-19.00 u.

Sponsortoernooi

Sponsorcommissie

25-jun

zaterdag

09.30-23.00 u.

Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

26-jun

zondag

09.30-19.00 u.

Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

27-jun

maandag

18.00-23.00 u.

Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

28-jun

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

18.00-23.00 u.

Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

29-jun

woensdag

18.00-23.00 u.

Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

30-jun

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

   

18.00-23.00 u.

Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

Agenda TC Bergambacht  Periode 1 maart t/m 31 december 2022

Voor wijzigingen / aanvullingen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

Voor  tennislessen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

1)        voor juiste baanbezetting (en (on)mogelijkheden voor recreatief tennis), zie het speelschema op de website.

2)        programma en baanindeling KNLTB-competitie wordt vermeld op het mededelingenbord.

3)        het Rozec speelschema wordt  vermeld op den website en het mededelingenbord op ons park.

4)        op maandag, dinsdag en vrijdag wordt er tennisles gegeven voor exacte tijden en wanneer zie mededelingenbord en de website

*     inhaaldagen vrijdagavondcompetitie; 6 mei, 26 mei  en 17 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zaterdagcompetitie;  7 mei,  26 mei en 4 juni -  najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zondagcompetitie; 1 mei, 8 mei, 15 mei, 26 mei, 6 juni en 19 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

5)           data najaarscompetitie onder voorbehoud

datum

dag

tijd

activiteit

o.l.v.

1-jul

vrijdag

18.00-23.00 u.

Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

2-jul

zaterdag

09.30-23.00 u.

Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

3-jul

zondag

09.30-19.00 u.

Finales  Open-Toernooi. 1)

Opentoernooicommissie

4-jul

maandag

n.t.b.

Open Jeugdtoernooi. 1)

Jeugdcommissie

5-jul

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

n.t.b.

Open Jeugdtoernooi. 1)

Jeugdcommissie

6-jul

woensdag

n.t.b.

Open Jeugdtoernooi. 1)

Jeugdcommissie

7-jul

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

   

n.t.b.

Open Jeugdtoernooi. 1)

Jeugdcommissie

8-jul

vrijdag

n.t.b.

Open Jeugdtoernooi. 1)

Jeugdcommissie

9-jul

zaterdag

n.t.b.

Open Jeugdtoernooi. 1)

Jeugdcommissie

10-jul

zondag

n.t.b.

Open Jeugdtoernooi. 1)

Jeugdcommissie

12-jul

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend 4 banen.

Lida de Jong

14-jul

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

16-jul

zaterdag

??

Mix toernooi

Tineke Kapteijn / Jos van Schajik

17-jul

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec. 1)3)

ROZEC-commissie

19-jul

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

21-jul

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

24-jul

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec. 1)3)

ROZEC-commissie

26-jul

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

28-jul

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

31-jul

zondag

     

2-aug

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

4-aug

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

7-aug

zondag

     

9-aug

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

10-aug

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

14-aug

zondag

     

16-aug

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

18-aug

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

21-aug

zondag

     

23-aug

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan.

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen.

DAC-commissie

25-aug

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

28-aug

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec. 1)3)

ROZEC-commissie

29-aug

maandag

1)

Start tennislessen  4)

Tennisschool Luc Tigu

30-8-202

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

Agenda TC Bergambacht  Periode 1 maart t/m 31 december 2022

Voor wijzigingen / aanvullingen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

Voor  tennislessen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

1)        voor juiste baanbezetting (en (on)mogelijkheden voor recreatief tennis), zie het speelschema op de website.

2)        programma en baanindeling KNLTB-competitie wordt vermeld op het mededelingenbord.

3)        het Rozec speelschema wordt  vermeld op den website en het mededelingenbord op ons park.

4)        op maandag, dinsdag en vrijdag wordt er tennisles gegeven voor exacte tijden en wanneer zie mededelingenbord en de website

*     inhaaldagen vrijdagavondcompetitie; 6 mei, 26 mei  en 17 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zaterdagcompetitie;  7 mei,  26 mei en 4 juni -  najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zondagcompetitie; 1 mei, 8 mei, 15 mei, 26 mei, 6 juni en 19 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

5)           data najaarscompetitie onder voorbehoud

datum

dag

tijd

activiteit

o.l.v.

1-sep

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

2-sep

vrijdag

     

3-sep

zaterdag

     

4-sep

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec. 1)3)

ROZEC-commissie

6-sep

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

7-sep

woensdag

1)

Clubkampioenschappen senioren - junioren

Clubkampioenschap commissie

8-sep

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

   

1)

Clubkampioenschappen senioren - junioren

Clubkampioenschap commissie

9-sep

vrijdag

1)

Clubkampioenschappen senioren - junioren

Clubkampioenschap commissie

10-sep

zaterdag

1)

Clubkampioenschappen senioren - junioren

Clubkampioenschap commissie

11-sep

zondag

1)

Clubkampioenschappen senioren - junioren

Clubkampioenschap commissie

   

5)

KNLTB jeugdcompetitie

Jeugdcomissie

13-sep

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

15-sep

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

16-sep

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2)  5)

Petra Visser

17-sep

zaterdag

     

18-sep

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00-17.00 u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)  5)

Jeugdcommissie

20-sep

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

22-sep

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

23-sep

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2)  5)

Petra Visser

24-sep

zaterdag

     

25-sep

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00-17.00 u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)  5)

Jeugdcommissie

27-sep

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

29-sep

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

30-sep

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2)  5)

Petra Visser

Agenda TC Bergambacht  Periode 1 maart t/m 31 december 2022

Voor wijzigingen / aanvullingen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

Voor  tennislessen verwijzen wij u naar het mededelingenbord op ons park en onze website: www.tcbergambacht.nl

1)        voor juiste baanbezetting (en (on)mogelijkheden voor recreatief tennis), zie het speelschema op de website.

2)        programma en baanindeling KNLTB-competitie wordt vermeld op het mededelingenbord.

3)        het Rozec speelschema wordt  vermeld op den website en het mededelingenbord op ons park.

4)        op maandag, dinsdag en vrijdag wordt er tennisles gegeven voor exacte tijden en wanneer zie mededelingenbord en de website

*     inhaaldagen vrijdagavondcompetitie; 6 mei, 26 mei  en 17 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zaterdagcompetitie;  7 mei,  26 mei en 4 juni -  najaarscompetitie  n.t.b.

*     inhaaldagen zondagcompetitie; 1 mei, 8 mei, 15 mei, 26 mei, 6 juni en 19 juni - najaarscompetitie  n.t.b.

5)           data najaarscompetitie onder voorbehoud

datum

dag

tijd

activiteit

o.l.v.

1-okt

zaterdag

     

2-okt

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00-17.00 u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)  5)

Jeugdcommissie

4-okt

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

6-okt

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

7-okt

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2) 5)

Petra Visser

8-okt

zaterdag

     

9-okt

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00-17.00 u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)  5)

Jeugdcommissie

11-okt

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen

DAC-commissie

13-okt

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

14-okt

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2) 5)

Petra Visser

15-okt

zaterdag

     

16-okt

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00-17.00 u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)  5)

Jeugdcommissie

18-okt

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

   

19.00-22.30 u.

Racketavond op 1 baan

DAC-commissie

   

19.30-22.30 u.

DAC op 2 banen          AFSLUITING DAG

DAC-commissie

20-okt

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

21-okt

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2) 5)

Petra Visser

22-okt

zaterdag

     

23-okt

zondag

09.00-13.00 u.

Rozec 1)3)

ROZEC-commissie

   

13.00-17.00 u.

KNLTB jeugdcompetitie 2)  5)

Jeugdcommissie

25-okt

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

27-okt

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

28-okt

vrijdag

19.00-23.00 u.

KNLTB-vrijdagavondcompetitie. 2)  5)

Petra Visser

29-okt

zaterdag

     

30-okt

zondag

09.00-14.00 u.

Rozec  Afsluitdag

ROZEC-commissie

1-nov

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

3-nov

donderdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

6-nov

zondag

     

8-nov

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

10-nov

donderdag

09.30-12.5 u.

Rackertochtend op 4 banen.

Otto Stevenson

13-nov

zondag

09.30-        u.

Snerttoernooi

DAC-commissie

15-nov

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Lida de Jong

17-nov

donderdag

09.30-12.5 u.

Racketochtend op 4 banen. 

Otto Stevenson

22-nov

dinsdag

09.30-12.15 u.

Racketochtend op 4 banen.

Racketochtend op 4 banen.

Oliebollentoernooi

Lida de Jong

24-nov

donderdag

09.30-12.15 u.

Otto Stevenson

29-dec

woensdag

1)

DAC-commissie

Wijzigingen, aanvullingen (zoals bijv. gebruik inhaaldagen) i.o.m. samensteller agenda Aart van Bergen Bravenboer